Paket servis hizmeti sunan restoranlar ile adrese yemek siparişi vermek isteyen müşterileri bir araya getiren YemekSepeti, Her gün on binlerce kullanıcının Türkiye'de ve KKTC'de binlerce restorana Yemeksepeti.com üzerinden ulaşmasını sağlıyor.

Yemeksepeti Kayıt Bilgileri

Yemeksepeti, paket servis hizmeti bulunan restoranlar ile yemek siparişi vermek isteyen internet kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak amacı ile kurulmuş bir sitedir. Kullanıcılar, yemeksepeti.com sitesi ve mobil uygulamaları ile anlaşmalı olan tüm restoranların en son güncellenmiş menülerine ulaşarak hiçbir ekstra ücret vermeden yemek siparişi verebilirler. Verilen sipariş en geç bir dakika içerisinde teknolojinin en son yenilikleri kullanılarak ilgili restorana iletilir.

2016 itibariyle 64 ilde ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde faaliyet gösteren yemeksepeti.com‘a kaydolarak kampanyaları takip edebilir, size en yakın konumdaki en iyi restoranlardan indirimli alışveriş yapma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Yemeksepeti.com Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Gerekli alanları doldurduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra yemepsepeti.com üzerinden online yemek siparişi vermeye başlayabilirsiniz.


Yemeksepeti Nasıl Kayıt Olunur?