Stil ve moda tutkunları için yüz binlerce ürün sunan Trendyol.com; giyimden çantaya, spor giyimden aksesuara, kozmetikten ayakkabıya çok sayıda ürüne, orijinal ürün güvencesiyle ulaşabileceğiniz online alışveriş sitesidir.

Trendyol Kayıt Bilgileri

Adidas, Burberry, Collezione, İnci, H&M, İpekyol, Hummel, Nike, Puma başta olmak üzere yüzlerce markanın yer aldığı, abiye elbiseden çantaya, ayakkabıdan gömleğe, takıdan kozmetiğe yüz binlerce ürüne ulaşabilmeniz, indirim ve kampanyalardan faydalanabilmeniz için trendyol.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Trendyol.com seçkin markaları, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Trendyol.com üzerinden satılan tüm ürünler, o markaya ait ürün kataloğunda yer alan orijinal ürünlerdir. Trendyol.com ilk fiziki mağazasını İstanbul Maslak’ta açarak müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Yüz binlerce seçkin marka arasından aradığınız ürüne kolayca ulaşabilir, indirim ve kampanyalar eşliğinde alışveriş yapabilir, vereceğiniz her 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanından yararlanabilirsiniz.

Trendyol Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik sözleşmesini okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra trendyol.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Trendyol Nasıl Kayıt Olunur?