Küçük ev aletlerinde önemli bir konuma sahip olan Tefal Shop; Tefal, Rowenta, Moulinex, Lagostina ve Krups markaların içinde yer aldığı yüzlerce ürüne indirimli olarak ulaşabileceğiniz online alışveriş sitesidir.

Defacto TR

Tefal Shop Kayıt Bilgileri

Tefal Shop online mağazasından; haftanın fırsatı, seri sonu, ayın ürünleri, fırsat ürünleri, indirim ve kampanyalardan faydalanarak alışveriş yapabilmeniz için tefalshop.com.tr‘ye üye olmanız gerekmektedir.

Tüketicilerin hayatını kolaylaştıran Tefal Shop, Türkiye genelinde 150’yi aşkın mağazası ile perakende dünyasında yer alan ve bünyesinde Tefal, Rowenta, Moulinex, Lagostina ve Krups markalarını bulunduran, küçük ev aletleri sektör lideri perakende markasıdır.

Tefal Shop‘un bir çok mağazasının yanı sıra, yetkili servisleri, bayileri ve outlet mağazaları da bulunmaktadır.

Tefal Club kart ayrıcalıklarını keşfedebilir, alışverişlerinizde uzatılmış garantiyi satın alarak 4 yıl üstün güvence hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz kargo hizmetinden faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Tefal Shop Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. “Kaydet” butonuna tıkladıktan sonra Üyelik Sözleşmesi’ni okuyarak “Kabul ediyorum” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra tefalshop.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Tefal Shop Nasıl Kayıt Olunur?