Meyveden sebzeye, kahvaltılık ürünlerden organik ürünlere çok sayıda ürün seçeneği sunan tazemasa.com; sipariş edilen ürünleri özel araçlarıyla kapınıza kadar getirip tazeliğini kaybetmeden tüketmenizi sağlıyor.

Taze Masa Kayıt Bilgileri

Et ürünlerinden sebze ve meyveye, kahvaltılık ürünlerden light ürünlere, salça ve soslardan zeytin ve zeytinyağına kadar çok sayıda doğal ve organik besin maddeleri satan Taze Masa; depolarda, tezgahlarda günlerce sürüklenen ürünlerin aksine, tarladan toplanan ürünler üretici, çiftlik ve iş ortakları yardımı ile evinize doğrudan ulaştırıyor.

Herhangi bir mağazası bulunmayan bir internet şirketi olan Taze Masa; dolayısıyla ekstra bir maliyet söz konusu olmadığı için taze ve doğal gıdaları uygun fiyatlar ile size sunabiliyor. Taze Masa, sadece İstanbul içersine gönderim yapmaktadır.

Taze Masa Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Kullanıcı Sözleşmesini ve Gizlilik Politikasını okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra tazemasa.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Taze Masa Nasıl Kayıt Olunur?