Et ürünlerinden, sebze ve meyveye, süt ürünlerinden kahvaltılık ürünlere taptaze, organik, doğal ve katkısız gıdalar sunan tazedirekt.com; ürünleri kapınıza kadar getiren online gıda alışveriş sitesidir.

Taze Direkt Kayıt Bilgileri

Et ürünlerinden sebze ve meyveye, kahvaltılık ürünlerden süt ürünlerine taptaze, doğal ve organik besin maddeleri satan Taze Direkt, kendi çiftlik ve tarlasında yetiştirdiği ürünlerin yanı sıra farklı markaların ürünlerine de yer vermektedir. Tüm ürünlerin özel araçlarıyla kapınıza kadar getiren tazedirekt.com, bu özelliği sebebiyle şimdilik sadece İstanbul, Kocaeli, Bursa ve Ankara illerinde hizmet veriyor.

Tazedirekt.com; özenle seçtiği gıdaları, evinize kadar yine özenli bir şekilde, kargo ile değil, kendi soğutucu araçlarıyla ve ekipleriyle en sağlıklı ve güvenilir şekilde size ulaştırmaktadır.
Haftanın 7 günü, saat 22:00’ye kadar uzanan esnek teslimat saatlerinden faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Taze Direkt Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Kullanıcı Sözleşmesini ve Gizlilik Politikasını okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra tazedirekt.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Taze Direkt Nasıl Kayıt Olunur?