Plarium tarafından yayımlanan ilk Türkçe dil desteği getirilen oyunu olma özelliğini taşıyan Stormfall, çevrenizdeki madenlerden faydalanarak ham madde elde edebileceğiniz, savunma ve saldırı birimleri üretebileceğiniz bir strateji oyunudur.

Stormfall Kayıt Bilgileri

Plarium tarafından yayımlanan tarayıcı tabanlı gerçek zamanlı strateji (MMORTS) oyunu Stormfall, şirketin Türkçe dil desteği getirdiği ilk oyunu olma özelliğini taşıyor.

Herhangi bir yükleme ve kurulum yapılmamasına rağmen kaliteli grafiklere sahip olan Stormfall Facebook üzerinden de oynanabilmektedir. Arkadaş listenizdeki kişileri davet ederek birlikte oynama imkanı sunmaktadır.

Stormfall‘da da ilk yapmanız gereken çevrenizdeki madenlerden faydalanarak ham madde elde etmek. Sahip olduğunuz ham maddeler ile savunma ve saldırı birimleri üreteceğiniz binaları inşa edebilir ilk adım olarak güvenliğinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Oyunda çevrenizde yer alan terk edilmiş alanlara saldırabildiğiniz gibi gerçek oyunculara ait şehirlere de saldırıp yağmalayabiliyorsunuz. Verilen görevleri yerine getirerek çeşitli hediyeler kazanabilir ve Stormfall‘a hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.


Stormfall Nasıl Kayıt Olunur?