Sportive.com.tr; futbol, basketbol, tenis, yüzme, vücut geliştirme, outdoor, kış sporları gibi spor branşları için; ayakkabı, giyim, aksesuar gibi binlerce ürüne ve dünyanın en büyük markalarına ulaşabileceğiniz online spor alışveriş sitesidir.

Sportive Kayıt Bilgileri

Türkiye’nin en büyük internet spor mağazalarından biri olan Sportive‘den; spor ayakkabı, spor giyim ve ekipmanları gibi binlerce ürüne kolayca ulaşabilmeniz, indirim ve kampanya avantajlarından faydalanabilmeniz için sportive.com.tr‘ye üye olmanız gerekmektedir.

Sportive yaklaşık 27.000 metrekareden fazla alana yayılan çok markalı 30’u aşkın mağazası ile Türkiye’nin önde gelen spor mağazası zincirlerindendir. Sportive dünyaca ünlü spor markalarıyla olduğu kadar kendi üretimi olan Sportive ve Umbro markalarıyla da dikkat çekmektedir.

Nike, Adidas, Puma, Converse, Skechers, Columbia, Umbro, Arena, O’neill, Everlast, Head, Mammut, New Balance, Reebok, Lacoste, Asics başta olmak üzere bir çok markaya uygun fiyatlar ve yüksek kaliteyle ulaşabilirsiniz.

sportive.com.tr‘den vereceğiniz her 100 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo imkanından faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Sportive Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik sözleşmesini okuduktan sonra “Gönder” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra sportive.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Sportive Nasıl Kayıt Olunur?