Kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, çanta ve giyim üzerine bir çok ürüne ve ünlü markalara ulaşabileceğiniz Spartoo.com; bedava teslimat, indirim ve kampanyalardan yararlanabileceğiniz online ayakkabı alışveriş sitesidir.

Spartoo Kayıt Bilgileri

Sparto‘da yer alan kadın, erkek, çocuk ayakkabısı, çanta ve giyim gibi bir çok üründe indirim ve kampanya avantajlarından faydalanabilmek için Spartoo.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Tarz, konforlu, kolay kullanımlı, 2.000 marka arasında kesin aradığınız modeli bulacağınız; şık, rahat, spor, rock, veya günlük tarzı tutkunu olsanız bile kesin beklentinize uyacak %100 moda çiftinizi bulacağınız online ayakkabı alışveriş sitesidir. Türkiye genelinde hizmet veren Spartoo‘dan aynı zamanda kampanyalı modeller ve indirimler sayesinde daha ucuz alışveriş yapabilirsiniz.

Spartoo Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki “Mail sdresi” alanını doldurduktan sonra “Devam edin” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminin ikinci bölümü açılacaktır.

+ Açılan “YENİ MÜŞTERİYİM, Hesabımı oluşturuyorum” bölümdeki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. “Devam edin” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığını belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra Spartoo.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Spartoo Nasıl Kayıt Olunur?