Sefamerve; eşarp, şal, ferace, tunik, pardesü ve uzun abiye elbise ürün guruplarında onlarca markanın yüzlerce farklı ürününü özel indirim kampanyalarıyla sunan, tesettür giyim odaklı alışveriş sitesidir.

Sefamerve Kayıt Bilgileri

Tesettür giyim ve kapalı giyim ile alakalı eşarp, şal, ferace, tunik ve abiye gibi yüzlerce ürüne ve özel tasarımlara ulaşabilmeniz, indirim ve kampanyalar dahilinde alışveriş yapabilmeniz için sefamerve.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Başta Türkiye olmak üzere 65 ülkeye gönderim yapan Sefamerve; Türkiye içi siparişlerinizde kredi kartı ödemelerin yanı sıra kapıda ödeme imkanı da sunmaktadır.

Yurt dışında ise kredi kartı, Paypal ve banka transferi ile ödeme yapabileceğiniz gibi belirli ülkelerde geçerli ödeme seçenekleride sunmaktadır. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo imkanından faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Sefamerve Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Gizlilik sözleşmesi’ni okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra sefamerve.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Sefamerve Nasıl Kayıt Olunur?