Kendine has tasarımlarıyla uluslar arası üne sahip olan Pierre Cardin markasının ürünlerini mağazaya gitme zahmetine girmeden pierrecardin.com.tr üzerinden indirimli fiyatlarla kolayca alabilirsiniz.

Pierre Cardin Kayıt Bilgileri

Erkek hazır giyim, kadın giyim, abiye, iç giyim, büyük beden giyim, aksesuar ve ev ürünlerinde kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için pierrecardin.com.tr‘ye üye olmanız gerekmektedir.

Pierre Cardin, 140 ülkede sahibi olduğu 650 farklı ürün lisansı ile dünyanın en çok kabul gören ticari markalarından birisidir.

Türkiye’de erkek hazır giyimi perakendeciliğinde 71 mağaza ve 17 department store ile ürünlerini müşterilerine ulaşmaktadır.

Pierre Cardin Erkek Hazır Giyim bu gün Türkiye’de hayatın her alanında fark edilir bir şıklığı olan, sağlıklı yaşam ve sporla ilgilenen, centilmen, stil sahibi erkekler için fonksiyonellik ve çeşitlilik sunan koleksiyonlar hazırlıyor. Pierrecardin.com.tr üzerinden yapacağınız her 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanından yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Pierre Cardin Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik Sözleşmesi’ni okuduktan sonra “Bilgilerimi Kaydet” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra pierrecardin.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Pierre Cardin Nasıl Kayıt Olunur?