Kıbrıs ve yurt içinde 4500'ün üzerinde otel hakkında detaylı bilgi edinip rezervasyon yaptırabildiğiniz otelz.com'da, aradığınız özelliklerdeki en uygun otelleri bulabilir ve indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Defacto TR

Otelz Kayıt Bilgileri

Binlerce otel seçeneği sunan otelz.com konaklama sitesi üzerinden indirim avantajlarından yararlanarak rezervasyon yapabilmeniz için otelz.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

2013 yılında kurulan otelz.com, 120’nin üzerinde deneyimli kadrosu ile sektöre yeni bir soluk getirdi. 9.000’den fazla konaklama tesisini, fiyatları ve doğru tanıtımları ile tüketicilere sunmaktadır. Üye otel sayılarını her geçen gün arttıran otelz.comm yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuştur.

Türkiye’nin etkinlik rehberini takip ederek ilginizi çeken etkinliğin çevresindeki en uygun otelleri listeleyerek rezervasyon yapabilir aynı şekilde araç da kiralayabilirsiniz.

Otelz Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Şartlar ve Koşullarımız ile Gizlilik Bildirimini okuduktan sonra “Hesabımı Oluştur” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra otelz.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Otelz Kaydolma Notları