Peynir, et ürünleri, bal, salça, turşu, zeytinyağı, kuru gıda ve baharatlar gibi çeşitli ürünlere, birçok yöreden özenle seçilmiş olan lezzetlere ulaşabileceğiniz olsadayesek.com, Türkiye'nin online yöresel lezzetler sitesidir.

Olsada Yesek Kayıt Bilgileri

Peynir, et ürünleri, bal, reçel, pekmez, salça, turşu, zeytinyağı, yöresel içecekler, kuru gıda ve baharatlar gibi çok sayıda doğal, organik, yöresel ürünlere ulaşabilmeniz için olsadayesek.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Katkı maddesi içermeyen, doğal, organik ve sağlıklı ürünleri sofralarınızla buluşturmak isteyen Olsada Yesek; ürünleri özenle seçerek, gıda ve hijyen standartlarına uygun, butik üretim yapan üreticilerden sağlamakta ve ürünler herhangi bir katkı maddesi içermemektedir

Et ürünleri ve peynir çeşitleri, özel ısı yalıtımlı torbalar ve -40 °C’de muhafaza edilen buz aküleri ile paketlenerek gönderilmekte, kavanozlar ise kırılmaya karşı etkili koruyuculara sarılmaktadır.

150 TL üzeri siparişleriniz İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilmektedir. Olsadayesek.com üzerinden %100 doğal ürünlere kapıda ödeme seçeneği ve 100 TL üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo imkanından faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Olsada Yesek Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda aktivasyon kodunu girmeniz gereken bir sayfaya yönleneceksiniz ve e-posta adresinize gelen aktivasyon kodunu girdiğinizde üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra olsadayesek.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Olsada Yesek Nasıl Kayıt Olunur?