Moda Saat orjinal ürün, güvenli alışveriş garantisi ve tüm siparişlerde ücretsiz kargo hizmeti ile saat satışı yapan online alışveriş sitesidir. Türkiye'nin saat outleti Moda Saat'in fiziksel mağazaları da bulunmaktadır.

Moda Saat Kayıt Bilgileri

Popüler saat markalarının en yeni modellerinde, uygun fiyat, indirim fırsatları ve özel kampanya avantajlarından faydalanabilmeniz için modasaat.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Türkiye’nin en ekonomik saat sitesi olma özelliğine sahip modasaat.com; Saat distribütörlerin yanı sıra, pek çok saat mağazası ve kuyumcu ile iletişim halinde olmalarını avantaja çeviriyor ve stok fazlası, uygun fiyatlı ürünleri yakından takip ederek modasaat.com üzerinden satışa sunuyor. Tüm siparişlerinizde ücretsiz kargo imkanından faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Moda Saat Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik sözleşmesini okuduğunuzu ve kabul ettiğinizi onaylamış olacaksınız ve üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra modasaat.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Moda Saat Nasıl Kayıt Olunur?