Türkiye'nin prestijli ikinci el moda platformlarından biri olan Moda Cruz; farklı marka ve kalitedeki giyim ve aksesuar ürünlerinin satışının yapıldığı online pazar yeri formatındaki alışveriş sitesidir.

Moda Cruz Kayıt Bilgileri

İkinci el lüks giyim pazar yeri Moda Cruz‘dan ürün almak ya da hemen satmak için modacruz.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

En son ne zaman giyildiği hatırlamanmayan lüks, marka kıyafetlerin değerlendirilmesinin eğlenceli ve kolay yolu olan Moda Cruz‘dan beğendiğiniz ürünü satın alabilir ya da gardrobunuzdaki bir ürünü satabilirsiniz. Bir çok ürün kategorisi ile hizmet veren Moda Cruz ile, ikinci el modasını yakından takip edebilir online alışveriş yapabilirsiniz.

Moda Cruz Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Moda Cruz Kullanım ve Gizlilik Şartları’nı okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra modacruz.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Moda Cruz Nasıl Kayıt Olunur?