Madame Coco.com; Ev tekstili ve dekorasyonu alanında faaliyet gösteren nevresim takımı, yatak örtüsü, yastık, battaniye, pike, havlu, bornoz gibi binlerce ürünü uygun fiyatlara bulabileceğiniz online alışveriş sitesidir.

Madame Coco Kayıt Bilgileri

Yatak odası, kozmetik, mutfak, banyo, dekorasyon, ev giyim ürünlerinde kampanya ve indirimli fiyatlardan faydalanabilmek için madamecoco.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Madame Coco; pamuğun duygulara hitap eden yumuşak dokunuşunu kendine özgü şiirsel yorumu ile harmanlıyor ve elegant çizgisini, Doğa’nın huzur veren renkleriyle birleştiriyor.
Paris kokan dükkanlarında her mevsimin alışkanlığı olacak bir ev tekstil ve giyim klasiği sunan madamecoco.com‘un bir çok mağazası da bulunmaktadır. Madamecoco.com sitesinden yapacağınız her 150 ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanından faydalanabilirsiniz.

Madame Coco Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Gizlilik ve Güvenlik Politikasını’nı okuduktan sonra “Kaydet” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra madamecoco.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Madame Coco Nasıl Kayıt Olunur?