Koşu, futbol, basketbol, tenis, outdoor, kaykay, fitness gibi spor alanları için, ayakkabı, giyim, çanta, aksesuar gibi binlerce ürün sunan Korayspor.com; Dünyanın en büyük markalarına ulaşabileceğiniz online spor alışveriş sitesidir.

Koray Spor Kayıt Bilgileri

Türkiye’nin ilk online spor alışveriş mağazasından; spor ayakkabı, spor giyim gibi binlerce ürüne kolayca ulaşabilmeniz indirim ve kampanya avantajlarından faydalanabilmeniz için korayspor.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

1983 yılında Bursa’da kurulan Koray Spor bugün 18’den fazla şube, 7.000 m²’den fazla satış alanı, 300’den fazla çalışanıyla 30 yılı aşkın perakendecilik ve sektör tecrübesi ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Nike, Adidas, Puma, Reebok, New Balance, Lacoste, Asics, Superga, Hummel, Salomon, Dockers başta olmak üzere bir çok markaya uygun fiyatlar ve yüksek kaliteyle ulaşabilirsiniz.

Korayspor.com‘da satışa sunulan tüm markalar ve ürünler %100 orjinaldir. Vereceğiniz her siparişte ücretsiz kargo imkanından faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Koray Spor Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik sözleşmesini okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra korayspor.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Koray Spor Nasıl Kayıt Olunur?