Doğum günü partisinden müzikal eğitime, tiyatro eğitiminden çeşitli oyuncaklara kolayca ulaşabileceğiniz Kidsfoni; çocuklar için sanat, oyun, spor alanlarında eğlenceli ve öğretici etkinlikler sunan online alışveriş sitesidir.

Kidsfoni Kayıt Bilgileri

Ailelerin çocuklarıyla beraber katılabilecekleri etkinlikler de sunan Kidsfoni sitesi üzerinden indirimli fiyat ve kampanya avantajlarından yararlanabilmeniz için kidsfoni.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Kidsfoni; doğum günü partisi paketlerinden müzikal eğitime, bale eğitiminden tiyatro eğitimlerine kadar çocuklar için bir çok seçenek sunmaktadır. Günlük, haftalık ve aylık etkinlikler olarak düzenledikleri etkinlikler arasında ailelerin çocuklarıyla beraber katılabilecekleri etkinliklerde bulunmaktadır.

Kidsfoni.com sitesi üzerinden; 0-2, 3-6, 7-14, 14 ve üzeri şeklinde her yaş grubuna özel sanat, oyun, spor ürünlerinde indirim ve kampanya avantajlarından faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Kidsfoni Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. “Kayıt Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra Kidsfoni.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Kidsfoni Nasıl Kayıt Olunur?