Kaliteden ödün vermeden, yenilikçi bir tarz sunan, kadın ve erkeğin stilinin tamamlayan ürünlere kolayca ulaşabileceğiniz karaca.com.tr online alışveriş sitesidir.

Karaca Giyim Kayıt Bilgileri

Karaca Giyim‘de yer alan Ceket ve Blazer Ceket, Pantolon, Dış Giyim, Gömlek, Ayakkabı, Takım Elbise gibi bir çok üründe indirim ve kampanya avantajlarından faydalanabilmek için karaca.com.tr‘a üye olmanız gerekmektedir.

Kaliteyi en güvenilir şekilde müşterisine sunmak için çalışan Karaca için kaliteli ürünü, kusursuz hizmetle sunuyor olmak, bir imza ve bir marka kimliği. Klasikten uzaklaşmadan sezon trendlerini takip eden ama bunu yaparken de insanların kendi tarzını oluşturmasına izin veren yapısıyla, dünya standartlarında bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Yıllık 300 bin adet üretim kapasitesi, ürünlerinde kullandığı %100 yün İtalyan ipliğiyle moda tutkunlarının ihtiyaçlarına en yüksek kalitede cevap veren Karaca ürünlerine karaca.com.tr üzerinden ulaşabilir, indirimli fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Karaca Giyim Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Kullanım Koşulları’nı okuduktan sonra “Devam” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra karaca.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Karaca Giyim Nasıl Kayıt Olunur?