Idefix; kitap, müzik, e-kitap, DVD ve sinema ürünlerini uygun fiyatlarla bulabileceğiniz, binlerce yayın evi, yazar ve kitabın yer aldığı, çok satan kitaplara ulaşıp, indirimli ürünler satın alabileceğiniz online alışveriş sitesidir.

İdefix Kayıt Bilgileri

Kitap, müzik, sinema, e-kitap ve DVD ürünlerine idefix.com‘a üye olarak kolayca ulaşabilir, indirimli fiyat avantajından faydalanarak hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

İdefix, Türkiye’de kültür ürünleri denilince ilk akla gelen, en gelişkin, en büyük ve en yenilikçi online kitabevi sitesidir.

2000’in üzerinde yayın evine ait 150.000’den fazla kitabın yer aldığı idefix.com, aynı zamanda Türkiye’nin ilk e-kitap platformunu da hayata geçirmiştir. Yeniler, çok satanlar, haftanın kitapları ve günün fırsatları gibi ayrıcalıklarla da daha kolay alışveriş yapabilir, 50 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanından faydalanabilirsiniz.

İdefix Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. idefix üyelik sözleşmesi’ni okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra idefix.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


İdefix Nasıl Kayıt Olunur?