Hotels.com; dünya çapında faaliyet gösteren otel ve seyahat sitesidir. Hem web sitesi üzerinden hem de çağrı merkeziyle çok sayıda dilde destek veren Hotels.com sayesinde istediğiniz özelliklerdeki otele kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Hotels Kayıt Bilgileri

Ücretsiz kahvaltı, spor salonu, spa veya golf sahası olan otelleri en kolay şekilde bulabilmeniz ve otel konumunu en doğru şekilde gösteren haritalarımızı kullanarak şehir merkezinde veya sahile en yakın otellere kolayca ulaşabilmeniz için hotels.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Hotels.com 60’dan fazla ülkede yüz binlerce otel seçeneği sunmaktadır. Hotels.com dünya genelinde yüz binlerce üzerinde bağımsız ve büyük otel zincirinin yanı sıra self-catering oteller de dahil olmak üzere, müşterilerine internet üzerindeki en geniş konaklama seçenekleri sunmaktadır. Hotels.com seyahat sitesinden en uygun fiyatlara mükemmel oteller bulabilir, beğendiğiniz otelleri karşılaştırarak hemen rezervasyon yapabilirsiniz.

Hotels Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Hüküm ve Koşulları ile Gizlilik Politikasını okuduktan sonra “Hesabınızı Oluşturun” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra hotels.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Hotels Nasıl Kayıt Olunur?