Homestore.com.tr; bluz, gömlek, elbise, ayakkabı ve çanta gibi yüzlerce ürünün çeşitli kampanyalar ile indirimli olarak satıldığı online alışveriş sitesidir. Home Store'un ayrıca 20'den fazla fiziksel mağazası bulunmaktadır.

Home Store Kayıt Bilgileri

Dekorasyon, moda ve yeme içme sektörünün öncülerinden olan Home Store ürünlerinde indirim ve kampanya avantajlarından faydalanmak için homestore.com.tr‘ye üye olmanız gerekmektedir.

Home Store, 1986 yılında Türkiye’nin önde gelen ev ve dekorasyon mağazası olarak kuruldu. Türkiye’de hazır giyim sektörüne 1994 yılında adım atan; restoranları, bünyesindeki markaları ve koleksiyonlarıyla büyük ilgi gören Home Store 2007 yılında devredildi. Bugün 20’nin üzerinde mağazayla Home Store; İtalya’dan gelen ve İtalya’da özel olarak Levent Penso tarafından yaratılan koleksiyonları ile adeta bir Deja Vu yaşatıyor.

homestore.com.tr’da yer alan kıyafet, ayakkabı, çanta gibi yüzlerce üründe indirimli fiyatlar ve kampanyalardan yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz. 50 TL ve üzerindeki yurtiçi siparişlerinizde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

Home Store Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik Sözleşmesi’ni okuduktan sonra “Devam” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra homestore.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Home Store Nasıl Kayıt Olunur?