Özel gün ve kutlamalarda sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz ve ömür boyu hatırlanabilecek hediyeler verebilmeniz için çeşitli ürünler sunan hediyesepeti.com, online hediye alışveriş sitesidir.

Hediye Sepeti Kayıt Bilgileri

Bayanlara özel hediye, erkekler için hediye sepeti, hediye setleri, çikolata ve kişiselleştirilebilir hediye gibi çeşitli özel tasarım ürünlerine kolayca ulaşabilmeniz için hediyesepeti.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Sevgililer günü, yılbaşı, doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi özel gün ve kutlamalarda sevdiklerinize farklı ve benzersiz hediye çeşitleri sunan hediyesepeti.com üzerinden alışveriş yapabilir, sevdiklerinize özgün hediyeler sunabilirsiniz.

Hediye Sepeti Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik sözleşmesini okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra hediyesepeti.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Hediye Sepeti Nasıl Kayıt Olunur?