Domates, biber, peynir, yumurta, salça, turşu, zeytin, zeytinyağı, reçel, bal gibi farklı gıda ürünlerini bulabileceğiniz hasanbey.com; doğal, ev yapımı ve katkısız ürünlere kolayca ulaşabileceğiniz online gıda alışveriş sitesidir.

Hasanbey Çiftliği Kayıt Bilgileri

Hasanbey Çiftliği‘nden taze taze, doğal sebze, meyve, katkısız reçel, salça, turşu, zeytinyağı, köy yumurtası gibi organik ürünlere kolayca ulaşabilmeniz ve kampanya avantajlarından yararlanabilmeniz için hasanbey.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

İzmir Bergama ilçesinden Hasanbey Çiftliği, buradaki çiftliklerinden kendi ürettikleri ürünleri tüm Türkiye’ye ulaştırıyor. Doğal ürünlerini gönderim sırasında da günümüz teknolojilerine uygun, en doğal şekliyle paketleyerek gönderim yapıyorlar. Katkısız yeşil zeytin, geleneksel beyaz peynir, çıtır çıtır kapya biberler, doğal ve taze köy yumurtası gibi ürünlere hasanbey.com sitesi üzerinden %100 güvenli alışveriş ve 100 TL üzerindeki alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanından faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Hasanbey Çiftliği Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik sözleşmesini okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra hasanbey.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Hasanbey Çiftliği Nasıl Kayıt Olunur?