Geziko.com; popüler havayollarının uçak biletlerini ucuza alabileceğiniz, yüzlerce otele kolayca rezervasyon yapabileceğiniz ve ister bulunduğunuz yerde isterseniz gideceğiniz bölgede araç kiralayabileceğiniz seyahat platformudur.

Defacto TR

Geziko Kayıt Bilgileri

Uçak bileti aradığınızda karşınıza tüm büyük havayollarının ve düşük maliyetli havayollarının fiyatları, ucuzdan-pahalıya sıralanmış, karşılaştırmalı olarak görebilmeniz için geziko.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Geziko.com sitesinden bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun uçak biletini rahatlıkla seçebilir, seçiminizi yaptıktan sonra farklı ödeme seçenekleriyle biletinizi güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Kalacağınız oteli ararken ya da araba kiralarken de aynı işlemleri yapabilirsiniz. Geziko‘nun 5 adımda kolay rezervasyon imkanından faydalanabilir ya da hemen online olarak biletinizi satın alabilirsiniz.

Geziko Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. “Kaydol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra geziko.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Geziko Kaydolma Notları