Onlarca farklı kategoride yüzbinlerce ürünü dünyanın bir çok bölgesine ücretsiz kargo ve farklı ödeme seçenekleriyle gönderen Gearbest Türkçe dil desteğinin özel kupon ve indirimleriyle Türk müşterilerine ayrıcalık tanıyan güvenilir alışveriş sitesidir.

Gearbest Kayıt Bilgileri

Bilgisayardan akıllı telefona, ev aletlerinden bahçe ürünlerine, takı ve aksesuarlardan oyuncağa kadar onlarca farklı kategoride yüzbinlerce ürün seçeneği sunan Gearbest, önde gelen global alışveriş sitelerinden bir tanesidir.

Türkçe dil desteği ve Türkiye ofisiyle Türk müşterilerin memnuniyetine önem veren Gearbest’te çok sayıda ödeme yöntemi ve kargolama seçeneğiyle hem ücretsiz hem de ücretli ve hızlı alışveriş yapabilirsiniz. Uygun fiyat seçeneklerini yanı sıra özel Gearbest kuponları ile indirimli alışveriş yapmak için Gearbest Kayıt Ol bağlantısına tıklamanız yeterli.

AliExpress Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanlar eksiksiz doldurulmalıdır. Üyelik Sözleşmesini okuduktan sonra “Kaydol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra tr.gearbest.com üzerinden alışverişe başlayabilirsiniz.


Gearbest Nasıl Kayıt Olunur?