Kadın, erkek ve çocuk ayakkabıları, çanta ve giyim üzerine bir çok ürüne ve markaya ulaşabileceğiniz flo.com.tr Türkiye'nin en büyük online ayakkabı alışveriş sitesidir.

Flo Kayıt Bilgileri

Flo‘da yer alan kadın, erkek, çocuk ayakkabısı, çanta ve giyim gibi bir çok üründe indirim ve kampanya avantajlarından faydalanabilmek için flo.com.tr‘ye üye olmanız gerekmektedir.

Türkiye’de “ayakkabı marketi” sisteminin kurucusu olan Flo, 2011 yılında başlattığı perakendecilik atağı ile Türkiye genelinde 230 mağazasında 7’den 70’e her yaşa, her tarza hitap eden, 5 binin üzerinde ürün çeşidini tüketicilere ulaştırmaktadır. Flo Türkiye’nin dört bir yanında hizmet veren mağazalarının yanı sıra online alışveriş sitesi flo.com.tr ile Türkiye’nin her noktasına ulaşmaktadır.

Flo mağazalarında satılan tüm ürünlerin yer aldığı sitede ayakkabı, çanta, aksesuar, spor aksesuar ve giyim kategorileriyle birlikte 10 bin çeşitten fazla ürüne kolayca ulaşabilir, indirim ve kampanya fırsatlarıyla alışveriş yapabilirsiniz. 50 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

Flo Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik Sözleşmesini okuyup “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra flo.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Flo Nasıl Kayıt Olunur?