Zamansızlığı modern bir şekilde yorumlarken karakteri ön plana çıkaran detaylarla, modadan çok stilin önemini vurgulayan ve bunu yaparken de kaliteyi hep ilk sırada tutan Fabrika markasının ürünlerini mağazaya gitme zahmetine girmeden fabrika-tr.com üzerinden indirimli fiyatlarla kolayca alabilirsiniz.

Fabrika Kayıt Bilgileri

Erkek hazır giyim, kadın giyim, dış giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünlerinde kampanya ve avantajlardan faydalanabilmek için fabrika-tr.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Online alışverişlerde; mağazalarda ücretsiz tadilat, mağazadan teslim alma, mağazalarda kolay değişim imkanı, 30 gün içinde ücretsiz iade imkanlarından faydalanabileceğiniz gibi 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajından yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Fabrika Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik sözleşmesini okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra fabrika-tr.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Fabrika Nasıl Kayıt Olunur?