Mutfak ürünlerinde uzmanlaşmış olan Esse; her evde ihtiyaç duyulabilecek çeşitli ürün guruplarını bir araya getirerek müşterilerine %100 güvenli alışveriş hizmeti ile sunan online alışveriş sitesidir.

Esse Kayıt Bilgileri

Gıda hazırlama, pişirme, elektrikli ev aletleri, mutfak aksesuarları, sofra, banyo ve dekorasyon gibi çeşitli kategorilerde yüzlerce ürünü esse.com.tr‘ye üye olarak indirim avantajıyla kolayca alabilirsiniz.

En çok ziyaret edilen mağazalar arasında yer alan Esse, Türkiye’de 151 mağazanın yanı sıra çeşitli zincir mağaza ve bayiler üzerinden de hizmet vermektedir.

Zeytin çekirdeği çıkarıcı, yumurta ayırıcı gibi gereçlerin yanı sıra Türkiye pazarında ilk olarak KitchenAid markasıyla sunulan mutfak makinesi, tereyağı yapma makinesi gibi ürünler, evlerdeki gelenekleri değiştirmiş, mutfaklara yeni bir pratik getirmiştir.

%100 Güvenli alışveriş ve 3 günde teslim hizmeti sunan esse.com.tr‘den yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişlerde, ücretsiz kargo imkanı ile online alışveriş yapabilirsiniz.

Esse Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Gizlilik sözleşmesi’ni okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra esse.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Esse Nasıl Kayıt Olunur?