Bilgisayardan cep telefonuna, aksesuardan elektronik araçlara çeşitli ürün yelpazesini çok uygun fiyatlar ile tüm dünyaya ücretsiz kargo hizmeti sunan dx.com, uluslararası gönderim yapan bir alışveriş sitesidir.

DealeXtreme Kayıt Bilgileri

Elektronik araçlar, bilgisayar, cep telefonu, hobi, araç aksesuarları gibi çeşitli ürünlere en ucuz fiyat avantajlarıyla ulaşabilmeniz için dx.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

DealeXtreme; 2005 yılında Çin’de kurulan online alışveriş sitesidir. Çeşitli sektörlerde 4000 üzerinde kategoride, 200.000 üzerinde ürün ile hizmet vermektedir. En ucuz fiyatlar ile Türkiye’ye ücretsiz kargo avantajından faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

DX Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Terms & Politics’nı okuduktan sonra “Create Your Account” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra dx.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


DealeXtreme Nasıl Kayıt Olunur?