Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası dr.com.tr; kitap, müzik, film, elektronik, kırtasiye malzemeleri, oyuncak ve çeşitli hediyelik ürünlerin satışının yapıldığı online alışveriş sitesidir.

Defacto TR

D&R Kayıt Bilgileri

Kitaptan müziğe, filmden kırtasiye malzemelerine, oyuncaktan hediyelik ürünlerine, D&R‘da yer alan kültür, sanat ve eğlence dünyası avantajlarından faydalanabilmek için dr.com.tr‘a üye olmanız gerekmektedir.

Türkiye genelinde 26 ilde 147 mağazası bulunan D&R sektöründe pazar liderliğini sürdürüyor. Kitaptan müziğe, filmden elektroniğe, oyundan hobiye, hediyelik eşyadan kırtasiyeye, geniş ürün seçenekleri sunan D&R, toplumu kitap okumaya, müzik dinlemeye, film izlemeye özendirerek üstlendiği sosyal sorumluluk görevini de yerine getiriyor. dr.com.tr‘den kültür ve eğlence ürünlerine kolayca ulaşabilir, kampanyalar dahilinde alışveriş yapabilirsiniz.

D&R Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik Sözleşmesi’ni okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra dr.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


D&R Kaydolma Notları