Divarese; şık ayakkabı koleksiyonlarıyla, kadın ve erkek ayakkabı modasına yön veren, kalite ve zarafeti birleştiren, ayakkabıdan çantaya, botlardan aksesuara farklı kategorilerde bir çok ürün sunan online alışveriş sitesidir.

Divarese Kayıt Bilgileri

Ayakkabı, çanta, cüzdan, bot, gibi bir çok ürüne ulaşabilmeniz ve kampanya avantajlarından faydalanabilmeniz için divarese.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Divarese; kaliteli, modern ve dinamik tasarımlarıyla sektöre yön vermekte, 1870’lerden günümüze İtalyan stilini taşıyarak ayakkabı ve çanta modasının öncüsü olmaya devam etmektedir. Kendi tasarımlarının yanı sıra, Oxford ayakkabı denince ilk akla gelen, kalitesi ve zamansızlığıyla bir klasiğe dönüşmüş George Hogg markası da Divarese‘nin çatısı altında yer almaktadır. Divarese‘nin Türkiye’de 20’nin üzerinde mağazası bulunmaktadır. Divarese.com üzerinden özel markalar dahil yüzlerce trend ürüne ulaşabilir, indirim ve kampanya avantajlarından faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Divarese Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik Sözleşmesi’ni okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra divarese.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Divarese Nasıl Kayıt Olunur?