Dermoshops.com; güzellik, sağlık ve kozmetik ürünlerin satışının yapıldığı, cilt bakımı, anne ve bebek bakımı, saç bakımı, güneş kremleri gibi bir çok kişisel bakım ürününün yer aldığı online kozmetik alışveriş sitesidir.

DermoShops Kayıt Bilgileri

Dermoshops.com sitesinde 3000’e yakın ürün 900’e yakın markadan oluşan zengin bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Anne ve bebek sağlığı, cilt bakım ürünleri, saç bakım ürünleri, zayıflama ürünleri, erkek ve kadın bakım ürünlerinden oluşan çeşitli kategoride yüzlerce ürüne ulaşabilmeniz ve kampanya avantajlarından faydalanabilmeniz için dermoshops.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Güzellik, sağlık ve kozmetik ürünlerinin satışının yapıldığı dermoshops.com online alışveriş sitesindeki tüm ürünler distribitör firmalar, medikal firmalar, eczaneler ve sağlık depoları ile temin edilmekte olup, %100 orijinaldir. 59 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

DermoShops Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Güvenlik Politikası’nı okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra dermoshops.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


DermoShops Nasıl Kayıt Olunur?