Ev dekorasyonu alanında, seçkin markaların ve farklı tasarım ürünlerinin yer aldığı dekorazon.com; online ev dekorasyon alışveriş sitesidir.

Dekorazon Kayıt Bilgileri

Mutfak, ev tekstili, mobilya, duvar dekoru, aydınlatma, banyo, giyim gibi kategorilerde yüzlerce ürünü bulabilmeniz ve kampanyalardan yararlanabilmeniz için dekorazon.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Dekoratif ürünlerin yanı sıra dekoratif fikirlerde bulabileceğiniz dekorazon.com‘dan, %100 güvenli alışveriş, orijinal ürün garantisi, hızlı ve kolay iade ve güvenli ve özel paketleme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ev yaşam ve dekorasyon sitesi dekorazon.com, mutfaktan ev aksesuarına, duvar dekorasyonundan ev tekstiline, dekoratif mobilyadan aydınlatmaya ve banyoya her zevke hitap eden ürün çeşitliliği ve dekorasyon önerileriyle iç dekorasyonlara yeni ve keyifli bir soluk getirmektedir. Dekorasyon trendlerini ve yeniliklerini yakından takip edebilir, yenilikçi ve özgün tasarımlara dekorazon.com üzerinden kolayca ulaşabilir, kampanya avantajlarından yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Dekorazon Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik sözleşmesini okuduktan sonra “Hesap Oluştur” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra dekorazon.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Dekorazon Nasıl Kayıt Olunur?