Defacto, uygun fiyat ve indirimli ürünlerin bulunduğu online giyim alışveriş sitesidir. 2003 yılında kurulan ve Akdeniz Modasını konsept alan Defacto'nun Türkiye genelinde 200'den fazla mağazası bulunmaktadır.

Defacto Kayıt Bilgileri

2003 yılında kurulan ve 2004 yılında ilk fiziksel mağazasını açan DeFacto, kısa bir zamanda Türkiye’de hazır giyim ve moda sektörünün lider markaları arasında yerini almıştır. Bugün yurt içindeki 300’ü aşkın mağazası ile sektöründe Türkiye’de faaliyet gösteren ikinci en büyük şirket olarak yoluna devam etmektedir.

Defacto internet mağazasından erkek, kadın ve çocuklar için ayakkabıdan gömleğe, monttan pantolona kadar çeşitli ürün guruplarında yüzlerce ürüne göz atabilir, şubeden teslim hizmetiyle alışveriş yaparak kargo ücreti ödemeden ürünlerinizi DeFacto şubelerinden teslim alabilirsiniz.

Defacto Üye Olma

Defacto‘nun kampanya ve avantajlarından faydalanabilmek için Defacto.com.tr‘ye üye olmanız gerekmektedir. Üyelik formunu doldurup kayıt olduktan sonra Defacto.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik Sözleşmesi’ni okuyup “Kayıt Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik isteğinizin alındığını belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.


Defacto Nasıl Kayıt Olunur?