NGames tarafından geliştirilen ve Game321 yayımcılığında oyun severler ile buluşan Dark Era, aksiyon içerikli MMORPG oyunudur. 3 farklı karakter seçeneği sunan oyunda, sahip olduğunuz karakterin bir çok özelliğini özelleştirebilirsiniz.

Dark Era Kayıt Bilgileri

NGames tarafından geliştirilen ve Game321 yayımcılığında oyun severler ile buluşan Dark Era, aksiyon RPG oyunudur. Berserker, Assassin ve Wizard olmak üzere yakın ve uzak dövüş gibi çeşitli alanlarda uzmanlaşmış 3 farklı karakter seçeneği sunan oyunda, sahip olduğunuz karakterin cinsiyet, saç rengi ve saç stili gibi niteliklerini istediğiniz gibi düzenleyerek kendinize özel görünümler elde edebilirsiniz.

Dark Era‘da 17. seviyeden sonra özel bir görevi tamamlayarak binek kullanmaya başlayabilirsiniz. 11. seviyeden sonra beast adı verilen ve size eşlik eden pet benzeri yaratıklara sahip olabilir, bu yaratıkları geliştirerek çeşitli amaçlar için kullanabilirsiniz.

Gelişmiş bir upgrade sistemine sahip olan Dark Era‘da eşya ve silahlarınızın seviyelerini yükseltebilirken, gear sistemi sayesinde de eşya ve silahlarınıza karakterinizi destekleyici yeni özellikler kazandırabiliyorsunuz.


Dark Era Nasıl Kayıt Olunur?