Cilt bakımından makyaja, parfümden aksesuara bir çok ürünü bulabileceğiniz Clinique.com.tr, alerji testinden geçmiş ve %100 parfümsüz içerikleriyle her cilt tipine ve cilt endişesine özel çözümler sunan online alışveriş sitesidir.

Clinique Kayıt Bilgileri

Clinique‘da yer alan cilt bakımı, makyaj, parfüm, güneş koruyucuları gibi bir çok üründeki indirim ve kampanya avantajlarından faydalanabilmek için clinique.com.tr‘a üye olmanız gerekmektedir.

40’tan fazla ülkede yüzlerce mağazasıyla hizmet veren uluslararası bir işletme olan Clinique‘in “Mağaza Bulucu” hizmetini kullanarak size en yakın mağazanın iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. En fazla 4 ürün ve 1.400TL sepet tutarında alışveriş yapabildiğiniz Clinique.com.tr‘de kampanya kodları ile beğendiğiniz ürünleri indirimli olarak güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Clinique Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki “E-mail Adresi” alanını doldurduktan sonra “Kaydol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminin ikinci sayfasına yönlendirileceksiniz.

+ Yönlendirildiğiniz “Clinique Online’a kaydol” sayfasındaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Gizlilik ve Güvenlik Politikasını okuyup “Bitir” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığını belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra clinique.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Clinique Nasıl Kayıt Olunur?