Cazador rahat, authentic ve doğa dostu ürünleriyle doğal hayat tarzını oluşturmak için kadın ve erkek giyim üzerine bir çok ürünün bulunduğu, özel kombinlerinde yer aldığı online alışveriş sitesidir.

Cazador Kayıt Bilgileri

Cazador‘da yer alan yüzlerce ürün yelpazesinden indirim ve kampanya avantajlarıyla faydalanabilmek için cazador.com.tr‘ye üye olmanız gerekmektedir.

Cazador sadece Türkiye sınırlarında hizmet veren online alışveriş sitesidir. Cazador mağazalarında satışa sunulan tüm ürünlerin ve sadece online alışveriş sitesine özel ürünlerin satışa sunulduğu internetteki tek resmi satış kanalı olan cazador.com.tr üzerinden kampanyalı ve indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Cazador Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Kullanım Koşulları ve Gizlilik Sözleşmesi okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra cazador.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Cazador Nasıl Kayıt Olunur?