Cacharel.com.tr, erkek giyim üzerine yoğunlaşmış bir çok ürüne sahip online alışveriş sitesidir. Takım elbisesinden aksesuarına kadar çeşitli ürünlerin bulunduğu Cacharel'in bir çok mağazası da bulunmaktadır.

Cacharel Kayıt Bilgileri

Cacharel.com.tr‘de yer alan pantolondan gömleğe, eşarptan ayakkabıya, damatlıktan iç giyime kadar bir çok üründe indirim ve kampanyalardan yararlanmak için cacharel.com.tr‘a üye olmanız gerekmektedir.

1300 aşkın satış noktasıyla uluslararası arenada çok güçlü bir marka olan Cacharel, teknolojideki uzmanlığı ve entegre üretim tesisleriyle Türkiye genelinde 20, yurtdışında 31 mağazasıyla koleksiyonlarını moda tutkunlarına sunuyor. Tüm dünyada şıklığın, modernizmin ve zarif giyinmenin sembolü olarak kabul edilen Cacharel ürünlerine cacharel.com.tr‘den kolayca ulaşabilir ve hızlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Cacharel Üye Olma

+Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik sözleşmesini okuyup “Kaydet” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra cacharel.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Cacharel Nasıl Kayıt Olunur?