Erkek giyimine yeni bir anlayış getiren Avva; genç, sofistike, güncel ve özgün çizgisiyle stil sahibi erkeklere farklı kategorilerde bir çok ürün sunan online alışveriş sitesidir.

Avva Kayıt Bilgileri

Gömlek, ceket, pantolon, aksesuar, takım elbise, mont, ayakkabı gibi erkek giyim üzerine bir çok ürüne ulaşabilmeniz ve kampanya avantajlarından faydalanabilmeniz için avva.com.tr‘ye üye olmanız gerekmektedir.

Avva; dünya modasında bir Türk markası olarak beğeni toplamaya devam ederken, özgün tasarımları ve kalite anlayışıyla, kısa zamanda Türkiye tekstil sektörünün de en önemli markalarından birisi haline geldi.

Markanın Türkiye genelinde 60’dan fazla, yurt dışında ise 20’den fazla concept mağazası bulunmaktadır. Bugün Almanya, Romanya, Özbekistan, Rusya, Ukrayna, Suudi Arabistan, Fas, Mısır, Suriye ve Libya’da mağazaları olan, Amerika’da 600’ün üstünde satış noktası bulunan, 120’den fazla ülkede tescillenmiş bir marka konumuna gelen Avva, dünya genelinde 4.000’in üzerinde noktada moda severler ile buluşmaktadır.

Avva sitesi üzerinden erkek giyimde yüzlerce trend ürüne ulaşabilir, indirim ve kampanya avantajlarından faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Avva Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra avva.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Avva Nasıl Kayıt Olunur?