Obsidian Entertainment tarafından CryEngine 3 oyun motoru ile geliştirilen Armored Warfare; Avrupa ve Kuzey Amerika’da My.com, Rusya ve Orta Asya’da ise Mail.ru tarafından yayımlanan taktiksel tank simülasyonudur.

Armored Warfare Kayıt Bilgileri

Obsidian Entertainment’in CryEngine 3 oyun motoru ile geliştirdiği Armored Warfare; My.com tarafından yayımlanan taktiksel tank simülasyonudur. Oyunda standart ve yüksek kalite olmak üzere iki farklı kurulum seçeneği sunulmaktadır.

Co-op görevlere katılarak yapay zekaya karşı takım halinde PvE savaşları yapabildiğiniz oyunda, düşmanları yok edip değişen görev senaryolarını başarıyla tamamlayabilmeniz için takım stratejisi belirleyip uyum içerisinde hareket etmeniz gerekiyor.

Hafif tank, ana muharebe tankı, zırh delici ve yok edici tanklar gibi farklı sınıflarda kendine has yetenekleri bulunan çok sayıda tank seçeneği sunan Armored Warfare; gelişmiş özelleştirme sistemiyle sahip olduğunuz tankların ateş gücü, motor gücü, zırh ve teknoloji özelliklerini yükseltmenize de izin veriyor.

Kullandığınız mermilerin yakıcı ve delici özelliğine kadar ince detaylar sunan Armored Warfare‘de, tankınıza yaptığınız her modernizasyon işlemi, savaş alanında rakiplerinize karşı avantajlı duruma geçmenizi sağlıyor.


Armored Warfare Nasıl Kayıt Olunur?