Oyuncak sektöründeki yenilikleri, dünyayla eş zamanlı olarak Türkiye'ye getirip imalat ve ithalat yapan Armağan Oyuncak; orijinal, lisanslı, çocuk sağlığına uygun ürünleriyle her yaştan çocuğun oynayabileceği eğlenceli ve eğitici oyuncakların satışının yapıldığı bir alışveriş sitesidir.

Armağan Oyuncak Kayıt Bilgileri

Erkek oyun setleri, koleksiyon figürleri, silah-kılıç setleri, popüler karakterler, spor oyuncakları, metal-model araçlar, beyblade, kız figür ve aksesuarları, kız oyun setleri, kozmetik-takı setleri, mutfak-banyo setleri gibi bir çok kategoride yüzlerce ürüne ulaşabilmeniz için armaganoyuncak.com.tr‘ye üye olmanız gerekmektedir.

Armağan Oyuncak çocukların fiziksek ve ruhsal gelişimlerinde etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış oyuncakların tüketiciyle buluşmasını sağlamaktadır. Sevdiklerine hediye çekleri hediye edebilir, vade farksız taksit imkanından yararlanabilir, 80 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajından yararlanarak keyifli alışveriş yapabilirsiniz.

Armağan Oyuncak Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. “Kaydet” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra armaganoyuncak.com.tr üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Armağan Oyuncak Nasıl Kayıt Olunur?