Annelutfen; 0-12 yaş, bebek ve çocuk ihtiyaçları için kurulmuş, bebek bezinden kıyafete, oyuncaktan elektronik aletlere kadar anne ve anne adayları için çok sayıda ürün barındıran online alışveriş sitesidir.

Defacto TR

Anne Lütfen Kayıt Bilgileri

Anne adayları ve 0-12 yaş arası çocuk sahibi anneler; ihtiyaç duyduğunuz ve aradığınız tüm ürünlere Annelutfen.com‘dan ulaşabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar, indirim ve kampanya avantajlarından faydalanabilmeniz için annelutfen.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

300’den fazla markanın ve 10.000’den fazla ürünün yer aldığı Anne Lütfen ürünleri %100 orijinal ve garantilidir. Anne Lütfen‘de yer alan tüm ürünler özenle seçilir ve en iyi markaların ürünleri satışa sunulur. Annelutfen.com‘dan bebeğiniz için gerekli tüm ürünleri indirim ve kampanya avantajlarıyla satın alabilir, 99 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilirsiniz.

Annelutfen Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Site Kullanımı Şartları’nı okuduktan sonra “Üye Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra annelutfen.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Anne Lütfen Kaydolma Notları