Onlarca farklı sektörde, binlerce kategoride, milyonlarca ürüne ev sahipliği yapan dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinden aliexpress.com üzerinden kargo ücreti ödemeden uygun fiyata ithal ürünler satın alabilirsiniz.

AliExpress Kayıt Bilgileri

AliExpress’te yer alan Kıyafet ve Aksesuarlar, Araba ve Motorlar, Cep Telefonları, Bilgisayarlar ve Yazılım, Elektronik Ürünler, Sağlık ve Güzellik, Aydınlatma, Bavullar, Çantalar, Güvenlik, Ayakkabı ve Aksesuarları, Oyuncaklar ve Hobi, Saatler ve Mücevherat dahil 4000’den fazla kategoride 9.5 milyondan fazla ürüne indirim ve kampanya avantajlarıyla ulaşmak için tr.aliexpress.com‘a üye olmanız yeterli.

AliExpress Çin’de yerel ve uluslararası ticaret için dünyanın en önde gelen online alışveriş sitesidir.
AliExpress ile kaliteli ürünleri en küçük siparişinizde bile toptan fiyatına alabilirsiniz.
Müşteri koruması ve tam takip ile hızlı gönderi hizmetinden faydalanarak alışveriş yapabilirsiniz.

AliExpress Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. Üyelik Sözleşmesini okuduktan sonra “Yeni Hesap Oluştur” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra tr.aliexpress.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


AliExpress Nasıl Kayıt Olunur?