Günümüzün modern kadınlarını aradıkları şıklık ve rahatlıkla buluşturan her türlü ayakkabı, bot, çizme modellerini bir arada sunan Pembe Potin, pembepotin.com adresinden satış yapan online bayan ayakkabı satış sitesidir.

Pembe Potin Kayıt Bilgileri

Oxford, Stiletto, Superga, Toms, dolgu topuk ayakkabı, günlük ayakkabı, bot, çizme, topuklu ayakkabı, spor ayakkabı, ince topuklu, babet gibi bir çok ayakkabı modeline kolayca ulaşabilmeniz, indirim ve kampanya avantajlarından faydalanabilmeniz için pembepotin.com‘a üye olmanız gerekmektedir.

Pembe Potin bayan ayakkabı satışı yapmakta, sezonun en beğenilen ayakkabı modellerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Pembe Potin‘in benimsemiş olduğu prensip, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Her 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanından faydalanarak pembepotin.com sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

Pembe Potin Üye Olma

+ Yukarıdaki “kayıt ol” bağlantısına tıkladıktan sonra açılan sayfadaki gerekli alanları eksiksiz doldurmalısınız. “Kayıt Ol” butonuna tıkladığınızda üyelik işleminizin tamamlandığı belirten bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

+ Üyelik formunu yukarıda belirtilen maddeler doğrultusunda doldurarak kayıt işlemini tamamladıktan sonra pembepotin.com üzerinden online alışverişe başlayabilirsiniz.


Pembe Potin Nasıl Kayıt Olunur?